Kategorie Akce Laminátové plovoucí podlahy Dřevěné plovoucí podlahy Korkové podlahy Linoleum Marmoleum Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy a PVC Vinylové podlahy samoležící Kobercové trávy Čistící zóny Rohožky, předložky a běhouny Koberce Koberce kusové Kobercové běhouny Laky,tmely,oleje a vosky Podlahová stavební chemie Ošetřovací a čistící prostředky Soklové a obvodové lišty Přechodové lišty a profily Podkladové a izolační materiály Průmyslové lité podlahy Kamenné koberce Korek pro stavebnictví a jiná odvětví Antivibrační korkové desky Korkové desky Izolační korkové desky Korkové role Izolační korková drť Korek do kuchyně Korek do kanceláře Korková móda - kabelky, pásky, peněženky atd. Korkové zátky Korkové zátky vinné Korkové zátky kónické - Zátky přírodní - Zátky aglomerované Korkové zátky s hlavou Korkové obklady Venkovní terasy z WPC Péče o zahradní nábytek a venkovní terasy Barvy Nářadí

Korková deska antivibrační 1000 mm x 500 mm x 30 mm, SPHD


 
Korkové antivibrační desky jsou vhodné k odstranění vibrací – používají se pod stroje a zařízení (lisy, vzduchotechnika). Zabraňují přenosu otřesů z jejich zdroje do okolí.
Pro svou pružnost má korková deska pozoruhodné protiotřesové vlastnosti. Je vyrobené z korkovej drti, kde jsou použita na spojení jednotlivých granulí speciální trvalá flexibilní pojiva. Korek, spájaný těmito speciálními pojivy, zaručuje dlouhodobé technické vlastnosti antivibrační desky i při extrémním zatížení.

Dostupnost:
skladem
Katalogove číslo:
DA0014

Výrobce:
Korek Jelínek
Počet v balení:
1 ks
Záruka:
2 roky
Délka:
1000 mm
Šířka:
500 mm
Tloušťka:
30 mm
Kolekce:
Korkové desky antivibrační
Rozměr:
1000 mm x 500 mm x 30 mmNaše cena za ks: 477,- Kč