Kategorie Akce Laminátové plovoucí podlahy Dřevěné plovoucí podlahy Korkové podlahy Linoleum Marmoleum Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy a PVC Vinylové podlahy samoležící Kobercové trávy Čistící zóny Rohožky, předložky a běhouny Koberce Koberce kusové Kobercové běhouny Laky,tmely,oleje a vosky Podlahová stavební chemie Ošetřovací a čistící prostředky Soklové a obvodové lišty Přechodové lišty a profily Podkladové a izolační materiály Průmyslové lité podlahy Kamenné koberce Korek pro stavebnictví a jiná odvětví Antivibrační korkové desky Korkové desky Izolační korkové desky Korkové role Izolační korková drť Korek do kuchyně Korek do kanceláře Korková móda - kabelky, pásky, peněženky atd. Korkové zátky Korkové zátky vinné Korkové zátky kónické - Zátky přírodní - Zátky aglomerované Korkové zátky s hlavou Korkové obklady Venkovní terasy z WPC Péče o zahradní nábytek a venkovní terasy Barvy Nářadí

Korková deska izolační 1000 mm x 500 mm x 60 mm SPLD


 
Korek je významný izolační materiál. Korkové izolační desky se proto úspěšně používají jako izolace obvodových plášťů budov. Korkové izolační desky se uplatňují jak ve stěnových, tak i střešních systémech. Zabraňují vzniku tepelných mostů i v extrémních podmínkách (mrazírny, pekárny).
Použití
Potlačení odrazu zvuku v prostoru. Rozptýlení a zničení zvukové energie.
Fyzikální vlastnosti
Vláknitý, pórovitý materiál. Zvuk vstupuje do materiálu, přičemž část se pohlcuje, část se odrazí a část postupuje dále.

Dostupnost:
do pěti dnů
Katalogove číslo:
K184

Výrobce:
Korek Jelínek
Počet v balení:
1 ks
Záruka:
2 roky
Délka:
1000 mm
Šířka:
500 mm
Tloušťka:
60 mm
Kolekce:
Korkové desky izolační
Rozměr:
1000 mm x 500 mm x 60 mmNaše cena za ks: 496,- Kč