Kategorie Akce Laminátové plovoucí podlahy Dřevěné plovoucí podlahy Korkové podlahy Marmoleum Forbo Marmoleum® Home 2,5 mm Marmoleum Fresco 2,0 mm Marmoleum Real 2,0mm Marmoleum Modular Lines - dílce k lepení Příslušenství - Svařovací šňůry SPC rigidní vinylové plovoucí podlahy Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy a PVC v metráži Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy samoležící Kobercové trávy Čistící zóny Rohožky, předložky a běhouny Koberce a kobercové čtverce Koberce kusové Pryžové podlahoviny Laky,tmely,oleje a vosky Podlahová stavební chemie Ošetřovací a čistící prostředky Soklové a obvodové lišty Přechodové lišty a profily Podkladové a izolační materiály Průmyslové lité podlahy Kamenné koberce Korek pro stavebnictví a jiná odvětví Korkové obklady Korkové zátky Péče o zahradní nábytek a venkovní terasy Nářadí

Marmoleum Forbo Modular Lines t5232 rocky ice,1000 x 250 x 2,5 mm - přírodní linoleum v dílcích, balení 3 m²


 

 
Marmoleum Modular - přírodní podlaha z obnovitelných surovin. Jedná se tak o nejekologičtější dostupnou podlahovou krytinu. Neobsahuje ftaláty, ani změkčovadla nebo minerální oleje. Klíčové suroviny použité pro výrobu krytiny Marmoleum jsou:
- lněný olej, který pochází ze semen lnu
- dřevitá moučka z kontrolovaných lesů
- juta, přírodní podklad, na který se linoleum lisuje
Podlaha Marmoleum Modular má vysoce funkční UV vytvrzenou povrchovou úpravu Topshield2, která zabraňuje vzniku skvrn, otěru a poškrábání. Modulární dílce se snadno instalují – dílce k sobě pasují bez spáry a není je tudíž nutné svařovat.

Dostupnost:
do pěti dnů
Katalogove číslo:
t5232

Výrobce:
Forbo
Počet v balení:
Záruka:
24 měsíců
Délka:
1000 mm
Šířka:
250 mm
Tloušťka:
2,5 mm
Kolekce:
Marmoleum Modular Lines
Antistatika:
Ano
Pod kolečkovou židli:
Ano
Rozměr:
1000 x 250 x 2,5 mm
Pod podlahové vytápění:
Ano
Klasifikace hořlavosti:
Cfl-s1
Dekor:
t5232 rocky ice
Užitková třída:
23/34/43

Technický list: stáhnout
Bezpečnostní list: stáhnout


Balení: 3 m2
Naše cena za balení: 3449,- Kč
Naše cena za m2: 1150,- Kč
Požadovaný počet m2: