Kategorie Akce Laminátové plovoucí podlahy Dřevěné plovoucí podlahy SteirerParkett Parkety - lakovaný povrch - olejovaný povrch Prkna - lakovaný povrch - olejovaný povrch Befag - Parkety - lakovaný povrch - olejovaný povrch - Prkna - lakovaný povrch - olejovaný povrch Magnum - Basic - Classic - Modern - Trend Korkové podlahy Linoleum Marmoleum Vinylové plovoucí podlahy Vinylové podlahy a PVC Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy samoležící Kobercové trávy Čistící zóny Rohožky, předložky a běhouny Koberce Koberce kusové Kobercové běhouny Laky,tmely,oleje a vosky Podlahová stavební chemie Ošetřovací a čistící prostředky Soklové a obvodové lišty Přechodové lišty a profily Podkladové a izolační materiály Průmyslové lité podlahy Kamenné koberce Korek pro stavebnictví a jiná odvětví Korkové obklady Venkovní terasy z WPC Péče o zahradní nábytek a venkovní terasy Barvy Nářadí

Dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha BEFAG - Dub natur - 1 lamela, Olej - V spára a drásaný povrch


 

 

 

 
Třívrstvá plovoucí podlaha BEFAG, se skládá ze tří částí. Spodní nosná a prostřední konstrukční vrstva je vyrobena z měkkého dřeva (smrk, borovice), vrchní 3,5 mm silná nášlapná dýha je vyrobena z ušlechtilého dřeva. Nabídka nášlapných dýh je rozmanitá a vy můžete vybírat z široké škály standardních i exotických dřevin.
Dub natur:
Zdravé dřevo s přirozenou jednotnou barvou a strukturou. Suky do průměru
20–25 mm. Zdravé suky v základním zabarvení, vytmelené ve stejné barvě. Po stranách se může vyskytovat 4–5 mm široká zdravá běl o délce 50 cm.

Dostupnost:
skladem
Katalogove číslo:
BEC105OIL

Výrobce:
Befag
Počet v balení:
6 lamel
Stupeň lesku/barva:
Polomat
Záruka:
15 let
Délka:
2200 mm
Šířka:
192 mm
Tloušťka:
14 mm
Povrch:
Olej - a drásaný povrch
Rozměr:
2200x192x14 mm
Nášlapná vrstva:
3,5 mm
Pod podlahové vytápění:
Ano
V spára podélná:
Ano
V spára příčná:
Ano
Druh výrobku:
Dřevěná třívrstvá plovoucí podlaha
Vzor:
1 lamela
Zámkový spoj:
PanLoc
Dekor:
Dub natur
Tehnologie výroby:
Emise formaldehydu - E1


Balení: 2.534 m2
Naše cena za balení: 5265,- Kč
Naše cena za m2: 2078,- Kč
Požadovaný počet m2: