Kategorie Akce Laminátové plovoucí podlahy Dřevěné plovoucí podlahy Korkové podlahy Marmoleum SPC rigidní vinylové plovoucí podlahy Vinylové plovoucí podlahy FatraClick Fatra RS Click Ecoline Click Celovinylové plovoucí podlahy na kompozitní desce - Conceptline Acoustic Click - Aquafix Click Vinylové podlahy a PVC v metráži Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy samoležící Kobercové trávy Čistící zóny Rohožky, předložky a běhouny Koberce a kobercové čtverce Koberce kusové Pryžové podlahoviny Laky,tmely,oleje a vosky Podlahová stavební chemie Ošetřovací a čistící prostředky Soklové a obvodové lišty Přechodové lišty a profily Podkladové a izolační materiály Průmyslové lité podlahy Kamenné koberce Korek pro stavebnictví a jiná odvětví Korkové obklady Korkové zátky Péče o zahradní nábytek a venkovní terasy Nářadí

Vinylová plovoucí podlaha Ecoline Click - 9520 Dub krémový - 1235 x 305 x 9,5 mm, balení 1.883 m2


 

 
Švýcarské zámkové vinylové podlahy Ecoline Click jsou komfortní, bezpečné, 100% recyklovatelné a vhodné pro prostory s dětmi a domácími mazlíčky. Vhodné pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W.
Antistatický a antibakteriální povrch má odpuzující účinek  proti nečistotám, a tím přispívá k hygieně a ochraně zdraví. Podlahovina je protiskluzná, pružná a má vysokou požární odolnost Bfl-s1. Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.

Dostupnost:
skladem
Katalogove číslo:
9520

Výrobce:
Ecoline
Počet v balení:
5 ks
Délka:
1235 mm
Šířka:
305 mm
Tloušťka:
9,5 mm
Povrch:
Polyuretan
Zátěžová třída:
41
Antistatika:
Ano
Pod kolečkovou židli:
Ano
Rozměr:
1235 x 305 x 9,5 mm
Materiál:
Celková hmotnost - 9.3 kg/m2
Podklad:
HDF s korkovou podložkou
Nášlapná vrstva:
0,40 mm
Pod podlahové vytápění:
Ano
Klasifikace hořlavosti:
Bfl-s1
Zámkový spoj:
Uniclic®.
Dekor:
9520 dub krémový
Tehnologie výroby:
Tepelný odpor 0,088 m2 K/W

Technický list: stáhnout


Balení: 1.883 m2
Naše cena za balení: 1834,- Kč
Naše cena za m2: 974,- Kč
Požadovaný počet m2: