Kategorie Akce Laminátové plovoucí podlahy Dřevěné plovoucí podlahy Korkové podlahy Marmoleum SPC rigidní vinylové plovoucí podlahy Vinylové plovoucí podlahy FatraClick Fatra RS Click Ecoline Click Celovinylové plovoucí podlahy na kompozitní desce - Conceptline Acoustic Click - Aquafix Click Vinylové podlahy a PVC v metráži Vinylové podlahy lepené Vinylové podlahy samoležící Kobercové trávy Čistící zóny Rohožky, předložky a běhouny Koberce a kobercové čtverce Koberce kusové Pryžové podlahoviny Laky,tmely,oleje a vosky Podlahová stavební chemie Ošetřovací a čistící prostředky Soklové a obvodové lišty Přechodové lišty a profily Podkladové a izolační materiály Průmyslové lité podlahy Kamenné koberce Korek pro stavebnictví a jiná odvětví Korkové obklady Korkové zátky Péče o zahradní nábytek a venkovní terasy Nářadí

Celovinylová plovoucí podlaha Aquafix Click - 9521 Dub kouřový - balení 1,99 m2, 1235 x 230 x 5,5 mm


 
Plovoucí vinylová podlaha Aquafix je k dispozici v široké škále hnědých odstínů až po velmi oblíbené šedé barvy.
Podlaha Aquafix je složena z kompozitní desky s integrovanou voděodolnou akustickou podložkou (díky ní se už nepoužívá podložka pod podlahu). Vinylová podlaha je antistatická. Na antistatickém povrchu neulpívá prach a nedochází k přenosu statické elektřiny. Podlahovina je protiskluzná, pružná, příjemná při chůzi naboso. Má vysokou požární odolnost Bfl-s1. Je vhodná pro kolečkové židle s kolečky pro elastické podlahy - typ W. V kombinaci s akustickou podložkou je dosaženo útlumu 18 dB.
Aquafix Click je 100% voděodolný. Je ideální volbou pro použití v domácnostech, vč. kuchyně, koupelny a WC. S třídou zátěže 33 se může použít i pro veřejné komerční prostory, jako jsou kanceláře, restaurace, obchody či butiky.
Vinylová plovoucí podlaha se snadno a rychle instaluje díky systému Uniclic®. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení.
Podlaha je zcela šetrná k životnímu prostředí, 100% recyklovatelná, naprosto bezpečná, nemá žádný negativní vliv na přírodu nebo lidi. Vinylová zámková podlaha Aquafix Click neobsahuje formaldehyd, těžké kovy ani ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu GREENGUARD Gold. Emise jsou nižší, než mají přírodní podlahoviny, jako jsou dřevěné podlahy, parkety, linoleum nebo tzv. ekologické podlahy. Oproti tzv. „ekologickým podlahám“ s certifikátem Blue Angel (Modrý anděl) je certifikát GREENGUARD Gold výrazně přísnější, ale především je vinylová podlaha přezkušovaná opakovaně během platnosti certifikátu.

Dostupnost:
skladem
Katalogove číslo:
9521

Výrobce:
Objectflor - Karndean
Počet v balení:
7 ks
Záruka:
25 let
Tloušťka:
5,5 mm
Povrch:
Polyuretan
Zátěžová třída:
23/33
Antistatika:
Ano
Pod kolečkovou židli:
Ano
Rozměr:
1235 x 230 x 5,5 mm
Podklad:
Integrovaná podložka - kročejový útlum 18 dB
Nášlapná vrstva:
0,3 mm
Pod podlahové vytápění:
Ano
Klasifikace hořlavosti:
Bfl.S1
Druh výrobku:
Protiskluznost R10
Zámkový spoj:
Uniclic
Dekor:
9521 Dub kouřový
Spotřeba gm2:
6 000 g/m²

Technický list: stáhnout
Bezpečnostní list: stáhnout


Balení: 1.99 m2
Naše cena za balení: 2502,- Kč
Naše cena za m2: 1257,- Kč
Požadovaný počet m2: